Jesteś tutaj
Home > Karkonosze - Atrakcje > Aktywne Mamusie w Karkonoszach roztańczyły Fitness World – Jelenia Góra w Pasażu Grodzkim.

Aktywne Mamusie w Karkonoszach roztańczyły Fitness World – Jelenia Góra w Pasażu Grodzkim.

Dzięki aktywności fizycznej człowiek dostaje endorfin i mimo nieprzespanych
nocy odczuwa niesamowity zastrzyk energii na resztę dnia. Kobiety z Klubu Aktywne Mamusie w Karkonoszach, spotkały się dzisiaj w Fitness World – Jelenia Góra w Pasażu Grodzkim na Tańcu z dzieckiem.

Dzisiejsze zajęcia poprowadziła Halina Wysocka, która swoją pasja do muzyki od razu przekonała Mamusie do wspólnego pląsania.
Dzieci czuły sie rewelacyjnie spędzając czas ze swoją uśmiechnięta mamusią. Starszaki tańczyły, młodsze bawiły się piłeczkami, lub na rączkach swojej mamy poruszały się w takt muzyki.
Podczas takich zajęć trener ma nie lada wyzwanie, aby w takim rumorze poprowadzić zajęcia. Jednak jak widać dla chcącego, nic trudnego.
Wchodząc na sale słychać było nie tylko rozbawione dzieci, ale również śmiech i trajkotanie kobiet.

– Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, jednak chodzi też o to, aby wyjść z domu, spotkać się z innymi kobietami
i oderwać choć na chwilę od codziennych obowiązków. Chciałabym namawiać mamusie do wyjścia i spędzania czasu z dzieckiem. Jednak najbardziej chciałabym skupić się na tych kobietach, które nie mają nikogo do pomocy przy opiece nad dziećmi, aby też mogły rozwijać się towarzysko.
Wiele z nas ma jakieś pasje i wspaniałe zdolności. Wspólnie każda z nas może o wiele więcej zdziałać.
Z nowym rokiem nowe plany i marzenia. Powoli chcę reaktywować to co udało się zacząć w ubiegłym wiosenno – letnim okresie. Działamy ! – tak podsumowała dzisiejsze spotkanie inicjatorka Klubu Aktywne Mamusie w Karkonoszach  oraz autorka lokalnego bloga  Matka Nie Mężatka  Marcjanna Ruszkowska

Kolejne zajęcia już w niedługo !

https://m.facebook.com/matkaniemezatka/

Tekst : red.

Foto : org.

Top