Jesteś tutaj
Home > Biznes i Pasja > Ambitne licealistki realizują swoje marzenia

Ambitne licealistki realizują swoje marzenia

Licealistki I L.O. im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze biorą udział w ogólnopolskim projekcie pn. Zwolnieni z teorii. Nazywany jest on pierwszą w Polsce olimpiadą praktyczną, mającą nauczyć młodych ludzi aktywności oraz efektywności działania. Organizatorem projektu jest start-up społeczny Social Wolves.

Ogólnopolska olimpiada praktyczna pn. Zwolnieni z teorii umożliwia młodym ludziom realizację ich projektów i planów. Umożliwia korzystanie z platformy internetowej, dzięki której młodzież ma dostęp do kursów i szkoleń oraz może korzystać ze wsparcia mentorów.

Licealistki I Lo.O. im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze w ramach wspomnianej ogólnopolskiej olimpiady realizują swój projekt pn. Start – Wszystko zależy od Ciebie. W ramach projektu przeprowadziły wywiady m. in. z dziennikarzem Tomaszem Kammelem, Mają Włoszczowską, rajdowcem Łukaszem Włochem czy jeleniogórską blogerką Olą Sidorowską. Nakręciły też film promocyjny na Coca Cola Pitch Contest.

Karolina Kubacka, Kaja Czerkiewska i Julia Sawka realizują swój projekt, by… wygrać ogólnopolską olimpiadę praktyczną Zwolnieni z teorii. Ponieważ w tej olimpiadzie liczą się rezultaty i efektywność, dziewczyny zabiegają o nasze aktywne wsparcie.

Olimpiada kończy się 15 maja. Jak można pomóc naszym licealistkom? Warto polubić ich fan-page na Facebooku oraz „polajkować” publikowane na nim posty. Warto obejrzeć filmy, jakie zrealizowały licealistki. Są one dostępne na kanale Youtube.

W ogólnopolskiej olimpiadzie praktycznej pn. Zwolnieni z teorii bierze udział jeszcze jeden projekt z Jeleniej Góry, o którym można przeczytać tutaj.

 

 

Tekst: Monika Chartmańska

Foto: Monika Chartmańska, org.

Top