Jesteś tutaj
Home > W wolnej chwili > Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet ponownie w Jeleniej Górze!

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet ponownie w Jeleniej Górze!

Jeleniogórska policja, IPA Region Jelenia Góra oraz Prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcin Zawiła, zapraszają Panie od 16. roku życia na kolejny bezpłatny kurs samoobrony. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 20 marca o godzinie 16.30 w sali MOS w Jeleniej Górze, przy ul. M. Skłodowskiej–Curie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
To już kolejna edycja programu prewencyjnego „Bezpieczna w swoim mieście” – kurs samoobrony dla kobiet. Program ma na celu podniesienie bezpieczeństwa Pań w naszym mieście. Patronat honorowy nad programem objął Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.
Głównym celem kursu samoobrony jest mentalne i fizyczne przygotowanie uczestniczek do uniknięcia lub w razie potrzeby odparcia bezpośredniego ataku na życie lub zdrowie kobiety.

W programie kursu przygotowano wykłady i zajęcia z samoobrony, które prowadził będzie instruktor walki wręcz. Zaplanowano również prelekcje prowadzone przez specjalistę ds. prewencji kryminalnej, jak również wykłady i ćwiczenia, które prowadzić będzie psycholog. W zajęciach udział weźmie także prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze oraz ratownik medyczny.

Uczestniczki niepełnoletnie mogą wziąć udział w kursie po przedłożeniu pisemnej zgodę rodziców.

Wszystkie Panie zainteresowane wzięciem udziału w zajęciach, proszone są o udział w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 20 marca 2017 roku o godz. 16.30 w sali MOS w Jeleniej Górze, przy ul. M. Skłodowskiej–Curie.

 

Tekst: red.

Foto: M. Chartmańska

Top