Jesteś tutaj
Home > W wolnej chwili > Czyściej na majówkę! A co w programie?

Czyściej na majówkę! A co w programie?

W ostatnich dwóch tygodniach szereg organizacji pozarządowych, a także służby związane z bezpieczeństwem i władze miasta, organizowały szereg spotkań mających na celu sprzątanie naszej pięknej Kotliny w czynie społecznym. Jest już czyściej, a więc zobaczmy co w programie na długi weekend majowy… i pamiętajmy – zostawmy po sobie porządek!

Akcje sprzątania wzdłuż rzeki Bóbr, czy przy Dworze Czarne cieszyły się różnym zainteresowaniem, ale najważniejsze, że znaleźli się społecznicy, którzy chcą dbać o swoje otoczenie.

Przechodząc do imprez, które czekają nas w najbliższym tygodniu należy zacząć od Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA, który dzisiaj (30.04) startuje w Jeleniogórskim Centrum Kultury i potrwa do 5 maja. Jutro czeka nas powrót Święta Ulicy 1 Maja z licznymi atrakcjami. Ponadto pięć dni z food truckami przy ul. Bankowej (1-5.05), Wiosna Cieplicka z koncertem zespołu Enej na inaugurację (4.05). Ponadto święto flagi państwowej (Plac Ratuszowy, 2.05), czy obchody Święta Konstytucji 3 Maja i piknik harcerski (Plac Ratuszowy, 3.05).

Szczegółowy kalendarz imprez możecie zobaczyć na stronie Miasta Jeleniej Góry: jeleniagora.pl/kalendarz-imprez?q=kalendarz-imprez

Top