Jesteś tutaj
Home > W wolnej chwili > Dr Słoń z wykładem w Jeleniej Górze

Dr Słoń z wykładem w Jeleniej Górze

W najbliższy poniedziałek (10 kwietnia) o godz. 17.00 w hotelu Mercure w Jeleniej Górze odbędzie się wykład pt. Sekrety zdrowej diety. Poprowadzi go dr Jarosław Słoń, znany biolog ewolucyjny i trener biznesu. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

 

Dr Jarosław Słoń wykłada biologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest doktorem biologii ewolucyjnej. Jego wiedza na temat procesów zachądzących w naszym organizmie podczas spożywania określonych produktów, pełnowartościowej diety oraz prawidłowej suplementacji, pomogła wielu osobom wyeliminować z ich diety produkty szkodliwe i niepożądane, utrudniające odchudzanie oraz powodujące liczne choroby.

Podczas wykładu Sekrety zdrowej diety dr Jarosław Słoń omówi szczegółowo procesy, jakie zachodzą w naszym organizmie podczas spożywania określonych produktów oraz skutki, jakie te procesy powodują. Będzie również mówił o prawidłowej suplementacji, która zapobiega chorobom cywilizacyjnym, jak cukrzyca, choroby układu krążenia, schorzenia kręgosłupa, osteoporoza czy problemy z tarczycą.

Wykład dr. Słonia odbędzie się w najbliższy poniedziałek 10 kwietnia w hotelu „Mercure” o godz. 17.00. Potrwa ok. 2.5 godziny.

Wstęp na wykład jest wolny.

To już kolejny wykład poświęcony profilaktyce zdrowotnej, nad którym patronat medialny objął nasz portal www.jeleniakobiet.pl. Wcześniej naszymi gości byli: prof. Batieczko oraz Andrzej Podlasin.

Tekst: Monika Chartmańska

Foto: org.

Top