Jesteś tutaj
Home > W wolnej chwili > Dziś wykład prof. Batieczki

Dziś wykład prof. Batieczki

W poniedziałek 17 października o godz. 18.00 w Hotelu „Cieplice” w Jeleniej Górze odbędzie się wykład prof. Siergieja Batieczki pt. Żyj bez chemii – naturalne metody leczenia i zdrowego odżywiania. Prof. Batieczko do Polski przyjeżdża niezbyt często, ponieważ swoją praktykę lekarską prowadzi m.in. w Londynie, Pekinie, Odessie i w Szwajcarii. Tym bardziej warto wybrać się na jego wykład. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Prof. Siergiej Batieczko jest uznanym naukowcem i praktykującym lekarzem, specjalistą chirurgii wewnętrznej. Ma na swoim koncie doktorat z zakresu chirurgii oka.

Przez wiele lat prowadził Katedrę Chirurgii Klinicznej Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Odessie. Obecnie jest Dyrektorem Integracyjnej Kliniki Medycyny Wschód-Zachód oraz Dyrektorem Medycznym Instytutu Anti-Age i Makrobiotyki w Odessie.

Prof. Batieczko jest członkiem Międzynarodowej Akademii Ekologicznej oraz stażystą kontraktowym Centrum Profilaktyki Gerontologii kliniki Genolier w Szwajcarii. Jest również doradcą naukowym Patrick Holford Institute w Londynie. 

Oprócz medycyny konwencjonalnej, prof. Batieczko interesował się również medycyną niekonwencjonalną. Specjalizuje się w tradycyjnej medycynie chińskiej, akupunkturze i masażu leczniczym, a swoją wiedzę i praktykę w tym zakresie zdobywał i ugruntowuje w Pekinie.

Prof. Batieczko jest autorem wielu książek i publikacji poświęconych profilaktyce zdrowotnej, rehabilitacji osób przewlekle chorych oraz naturalnym metodom leczenia i odżywiania.

Wykład prof. Batieczki odbędzie się w poniedziałek 17 października 2016 r. o godz. 18.00 w Hotelu Cieplice przy ul. Cervi 11.

Wstęp jest bezpłatny.

plakat-batieczko-1

Top