Jesteś tutaj
Home > Moda i Uroda > Fundacja CUD aktywizuje kobiety

Fundacja CUD aktywizuje kobiety

Dobiega końca cykl zajęć dla Pań, podczas których mogły one poprawić swoją sprawność fizyczną. Przy wsparciu miasta Jeleniej Góry zajęcia zorganizowała Fundacja CUD Sylwii Rehlis. Prowadził je znany i lubiany trener wschodnich sztuk walki, Mirosław Bołociuch.

Panie w wieku 50+ mogły skorzystać z bezpłatnych i przygotowanych specjalnie dla nich zajęć, poprawiających sprawność fizyczną i ruchową. W bardzo dobrze wyposażonej sali Panie spotykały się kilka razy w tygodniu, by wspólnie ćwiczyć.

– Atmosfera tych zajęć jest luźna, rodzinna. Panie czują się swobodnie, co jest bardzo ważne, bo nie każda z nas dobrze czułaby się w klubie fitness, w którym dostęp do wsparcia trenera jest jednak ograniczony. Na tych zajęciach każda z pań może liczyć na fachową opiekę prowadzącego zajęcia – mówiła Sylwia Rehlis, prezes Fudnacji CUD.

Fundacja przygotowała dla Pań nie tylko zajęcia sportowe, ale również wspólne wyjście do kina i teatru.

Cykl zajęć niestety właśnie się kończy. Czy będą one kontynuowane?

– Bardzo się o to staramy. Składamy właśnie projekt kolejnego programu, w ramach którego panie będą mogły bezpłatnie korzystać z naszych zajęć. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaprosić kobiety w wieku 50+ na kolejne bezpłatne zajęcia, przygotowane przez naszą fudnację – podkreśla Sylwia Rehlis.

 

Tekst i foto: Monika Chartmańska

Dodaj komentarz

Top