Jesteś tutaj
Home > Męska strefa > Irydologia pozwala wykryć zmiany chorobowe dużo wcześniej

Irydologia pozwala wykryć zmiany chorobowe dużo wcześniej

Wczoraj (16.11.) w Jeleniej Górze odbył się wykład Andrzeja Podlasina, irydologa, homeopaty i naturoterapeuty. Słuchacze mogli się dowiedzieć, jakie zmiany chorobowe w bardzo wczesnym stadium rozwoju można wykryć podczas badania irydologicznego. Andrzej Podlasin odniósł się też do kontrowersji związanych z homeopatią.

Wykład Andrzeja Podlasina odbył się w Jeleniej Górze w Hotelu Mercure. Znany i ceniony w Polsce i zagranicą terapeuta przestawił podczas swojego wykładu historię irydologii oraz mówił o tym, co irydolog widzi w tęczówce oka podczas badania.

– Zmiany w tęczówce oka są bardzo dobrym wskaźnikiem stanu naszych organów wewnętrznych. Błędna diagnoza jest po prostu mało prawdopodobna. Badanie irydologiczne pozwala na wychwycenie zmian chorobowych zachodzących w naszym organizmie już na bardzo wczesnym etapie, co umożliwia podjęcie skutecznego leczenia – podkreślił pastor Andrzej Podlasin.

Terapeuta mówił dużo o prawidłowej diecie, która powinna być bogata w tłuszcze.

– One chronią komórki naszego ciała przed wczesnym starzeniem się i degeneracją. Moda na diety ubogie w tłuszcz jest bardzo szkodliwa i prowadzi do wielu chorób, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Dopiero podczas badania widać, jak bardzo na diecie ubogiej w tłuszcze cierpią nasze organy wewnętrzne, w szczególności wątroba – wskazywał Andrzej Podlasin.

Pastor odniósł się on również do mitów dotyczących homeopatii.

– Najczęściej krytykują ją ludzie, którzy nie mają nawet podstawowej wiedzy na temat tej uznanej i honorowanej na całym świecie metody leczenia. Polska jest jednym z niewielu krajów, w którym homeopatia jest tak źle kojarzona. Tymczasem to bardzo skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna metoda leczenia wielu przewlekłych chorób cywilizacyjnych – mówił Andrzej Podlasin.

Słuchacze mieli możliwość skorzystania z badania irydologicznego i konsultacji homeopatycznej. Podczas dwóch dni pobytu Andrzeja Podlasina w Jeleniej Górze z tej szansy skorzystało bardzo wiele osób.

Jeśli terminy na to pozwolą, Andrzej Podlasin odwiedzi jeszcze nasze miasto, ale dopiero w przyszłym roku.

Andrzej Podlasin jest prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej. Jest również założycielem i kanclerzem Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej w Dąbrowie Górniczej. Szkoła ta jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie, ma akredytację prestiżowego The Center for Homeopatic Education w Londynie – centrum, w którym leczy się także królowa Elżbieta II. Ukończenie polskiej Akademii Medycyny Komplementarnej jest równoważne z otrzymaniem licencjatu londyńskiej uczelni.

Tekst i foto: Monika Chartmańska

Dodaj komentarz

Top