Jesteś tutaj
Home > Męska strefa > Jeleniogórska Bitwa Bramkarska – coś dla naszych mężczyzn

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska – coś dla naszych mężczyzn

Zapowiada się znakomita zabawa dla fanów piłki nożnej! Jeleniogórska Bitwa Bramkarska to nietypowy turniej piłkarski dla bramkarzy, ale i zawodników z pola, którzy lubią stanąć między słupkami. Bitwa odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 czerwca. Rywalizacjia rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do godz. 16.00.

 

Zasady Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej są proste: dwaj zawodnicy stają naprzeciwko siebie na miniboisku i atakują bramkę rywala. Można uderzyć piłkę nogą z podłoża, z woleja, wykonać rzut ręką. Kto zdobędzie więcej bramek – wygrywa.

Jeleniogórska Bitwa Bramkarska zainteresuje naszych mężczyzn – w każdym wieku. Ten niezwykły turniej stał się prawdziwym hitem we Wrocławiu, gdzie uczestniczy w nim już ponad ćwierć tysiąca bramkarzy z całej Polski. Teraz Bitwa odbędzie się także w Jeleniej Górze, w porozumieniu z organizatorem wrocławskiego turnieju – Akademią Piłkarską Total Goalkeeping, która udzieliła patronatu jeleniogórskiej imprezie.

Zawodnicy rozegrają Bitwę na zmodernizowanym stadionie przy ul. Złotniczej. Zostanie tam ustawionych 5 boisk bitewnych, na których od rana będzie trwała rywalizacja. Organizatorzy do udziału w Bitwie zapraszają dzieci i młodzież w kategoriach: orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy (urodzeni w latach 2007 – 2000).

Wpisowe wynosi 40 złotych.
W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a w nim: pamiątkowy medal, wodę oraz poczęstunek. Dla laureatów w każdej kategorii organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji, m.in. regulamin zawodów, można znaleźć na profilu Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej na Facebooku.

Można też napisać e-maila: jeleniogorskabitwa@o2.pl – organizatorzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Tekst: M. Chartmańska

Fot.: org.

Top