Jesteś tutaj
Home > Biznes i Pasja > Kobieto, idź na bezpłatne warsztaty dla Twojej firmy!

Kobieto, idź na bezpłatne warsztaty dla Twojej firmy!

Wydział Rozwoju Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze zaprasza mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z Jeleniej Góry do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu zwiększania efektywności pozyskiwania i obsługi kontaktów z inwestorami. Warsztaty realizowane są w ramach projektu pn. „Inwestuj w Jeleniej Górze – promocja gospodarcza terenów inwestycyjnych” i są dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

 

Tematem warsztatów jest „Profesjonalna obsługa inwestora i importera, praktyczne aspekty przygotowania i prezentacji oferty biznesowej z uwzględnieniem uwarunkowań kulturowych oraz protokołu dyplomatycznego w biznesie”. Poprowadzi je Mieczysław Bąk – trener z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć adresowanych dla przedsiębiorców

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2018 r., w sali konferencyjnej mieszczącej się na parterze Hotelu Cieplice MEDI&SPA przy ul. Cervii 11 w Cieplicach w godzinach 9.00-17.00.

W ramach warsztatów zapewnione będą przerwy kawowe oraz obiad.

Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem proszeni są o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszenia, wypełnienie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz ich przesłanie na adres e-mail: inwestor@jeleniagora.pl w celu rejestracji.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba do kontaktu:

Daria Kozłowska
Wydział Rozwoju Miasta
Pl. Ratuszowy 58
58-500 Jelenia Góra
tel. 75 75 46 126

 

Tekst: red. org.

Foto: red.

Top