Jesteś tutaj
Home > Kultura > Koncert Kamila Bednarka we Wrocławiu. Kiedy w Jeleniej Górze?

Koncert Kamila Bednarka we Wrocławiu. Kiedy w Jeleniej Górze?

W ostatnią sobotę, tj. 3 lutego 2018 roku, Kamil Bednarek odwiedził Wrocław, w ramach trasy koncertowej promującej album Talizman

Zespół Kamila Bednarka zagrał w Polsce łącznie 9 wyjątkowych koncertów. Na mapie trasy znalazły się również: Katowice, Toruń, Poznań, Szczecin, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Rzeszów.

Kamil Bednarek to młody artysta, który swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Od samego początku kapela dużo koncertowała i brała udział w licznych festiwalach.
W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została zawieszona, natomiast
Kamil Bednarek, perkusista Maciek Pilarz, klawiszowiec Radek Szyszkowski oraz dwóch
nowych muzyków, rozpoczęli pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK.

Krążek  Jestem  pojawił się w sprzedaży w listopadzie. To z niego pochodzą takie utwory, jak : Jestem sobą…, Think About Tomorrow, Cisza czy własna wersja przeboju Marka Grechuty Dni, których nie znamy.
W 2015 roku ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK  Oddycham, do której materiał został zarejestrowany min. na Jamajce.

W zeszłym roku w styczniu ukazał się nowy singiel zatytułowany  Talizman, który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo.
Kamil Bednarek zdobył cztery nominacje do Eska Music Award 2017 i wygrał statuetkę w kategorii Artysta roku.
W maju 2017 roku wydał utwór Poczuj luz, który został drugim singlem zwiastującym nową płytę artysty.

Wrocławski koncert odbył się w Centrum Koncertowym A2. Na widowni pojawiło się wielu fanów w różnym wieku.
Punktualnie o godzinie 19.00 na scenie pojawił się wokalista wraz z zespołem. Wspólnie zagrali takie przeboje jak: Poczuj luz, Talizman, Jak długo jeszcze, Euforia feat. Staff.
Kamil Bednarek jak zawsze zachwycił wszystkich swoją nieposkromioną energią sceniczną oraz świetnym kontaktem z publicznością.

Na widowni pojawiło się wielu fanów, w różnym wieku. Na wrocławski koncert wybrała się też liczna grupa fanów Kamila Bednarka z Jeleniej Góry.

Wraz z nimi zadajemy pytanie: kiedy młodzi artyści, tacy, jak Kami Bednarek, zaczną być zapraszani do Jeleniej Góry?

 

Tekst : Anrad

Foto : Anrad

Top