Jesteś tutaj
Home > Kultura > Konkurs! – wygraj bilety do kina Helios!

Konkurs! – wygraj bilety do kina Helios!Majowa pogoda na razie nas nie rozpieszcza, dlatego w maju warto wybrać się do kina. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać dwa bilety do Kina Helios!

Dwa bilet na dowolny seans w Kinie Helios (poza pokazami specjalnymi i seansami Kina Kobiet) można wygrać bardzo prosto. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy lubią nasz profil na FB, odpowiedzą na konkursowe pytanie i udostępnią nasz konkursowy post na swoim prywatnym profilu.

Konkursowe pytanie brzmi: „Na jaki film pójdziesz, gdy wygrasz – i kogo na ten film zabierzesz?”.

Na jaki film warto się wybrać do kina Helios? – podpowiedzi znajdziecie w artykule pod tym linkiem.http://jeleniakobiet.pl/index.php/na-co-do-kina-helios-w-maju/

Spośród odpowiedzi na konkursowe pytanie wybierzemy jedną – zwycięzca otrzyma dwa bilet do Kina Helios, które będą na niego czekały już w najbliższy piątek 10 maja.

Konkurs rozpoczyna się dziś, 5 maja o godz. 22.00. Na Wasze odpowiedzi czekamy do czwartku 9 maja, do godz. 22.00. W piątek 10 maja o godz. 9.00 wybierzemy zwycięzcę konkursu i poinformujemy za pośrednictwem naszego profilu na FB, kto został przez nas wybrany.

Zwycięzca konkursu otrzyma dwa bilety do Kina Helios, które będzie mógł wykorzystać do końca maja 2019 roku.

Poniżej prezentujemy Wam Regulamin Konkursu:

  1. Organizatorem Konkursu jest Wydawca portalu www.jeleniakobiet.pl.
  2. Konkurs jest przeznaczony dla fanów-sympatyków profilu portalu www.jeleniakobiet.pl na Facebooku, czyli dla użytkowników FB, którzy lubią profil JeleniaKobiet.pl na Facebooku oraz udostępnią na swoim prywatnym profilu na Facebooku konkursowy post i odpowiedzą na konkursowe pytanie pod konkursowym postem użytkownika FB JeleniaKobiet.pl.
  3. Spośród wszystkich odpowiedzi, Redakcja portalu www.jeleniakobiet.pl wybierze jedną, której autor zostanie nagrodzony dwoma biletami na dowolny seans w Kinie Helios w Jeleniej Górze (poza pokazami specjalnymi, festiwalami, maratonami filmowymi oraz seansami Kina Kobiet), które może wykorzystać w terminie 31 maja 2019 roku. Niniejsze zaproszenie nie pokrywa kosztów opłaty okularowej na seanse 3D.
  4. Konkurs rozpoczyna się dnia 5.05.2019 roku o godz. 22.00 i trwa do dnia 9.05.2019 roku do godz. 22.00. Dnia 10.05.2019 roku o godz. 9.00 Redakcja portalu wybierze zwycięską odpowiedź oraz poinformuje pod konkursowym postem Facebook’u, kto został zwycięzcą Konkursu, podając nazwę użytkownika Facebook’a.
  5. Ze zwycięzcą konkursu Redakcja portalu skontaktuje się za pomocą prywatnej wiadomości tekstowej na Facebooku.
  6. Zwycięzca Konkursu obowiązany jest podać swoje imię i nazwisko. Organizator Konkursu nie będzie udostępniał, przechowywał ani gromadził powyższych danych osobowych zwycięzcy, ani żadnych innych danych osobowych zwycięzcy, po rozstrzygnięciu Konkursu. Podanie danych osobowych w postaci imienia i nazwiska przez zwycięzcę Konkursu, jest dobrowolne.

Życzymy Wam miłej zabawy i oczywiście zwycięstwa w naszym Konkursie!Top