Jesteś tutaj
Home > Kultura > KONKURS! – wygraj bilety do Kina Helios!

KONKURS! – wygraj bilety do Kina Helios!

Już w najbliższą środę 6 lutego spotkamy się się znowu na Kinie Kobiet, by wspólnie bawić się i obejrzeć kultową komedię „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, lecz już dziś mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedno podwójne zaproszenie do Kina Helios!

Jedno podwójne zaproszenie na dowolny seans w Kinie Helios (poza pokazami specjalnymi i seansami Kina Kobiet) można wygrać bardzo prosto. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy lubią nasz profil na FB, odpowiedzą na konkursowe pytanie i udostępnią nasz konkursowy post na swoim prywatnym profilu.

Konkursowe pytanie brzmi: „Na jaki film pójdziesz, gdy wygrasz nasze podwójne zaproszenie – i kogo na ten film zabierzesz ze sobą?”.

Spośród odpowiedzi na konkursowe pytanie wybierzemy jedną – zwycięzca otrzyma jedno podwójne zaproszenie do Kina Helios, które będzie mógł odebrać już w najbliższy piątek 1 lutego po godz. 16.00 w Kinie Helios.

Konkurs rozpoczyna się dziś 30 stycznia o godz. 14.00. Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku 1 lutego, do godz. 12.00. O godz. 12.00 wybierzemy zwycięzcę konkursu i poinformujemy za pośrednictwem naszego profilu na FB, kto został przez nas wybrany.

Zwycięzca konkursu otrzyma jedno podwójne zaproszenie do Kina Helios, które będzie mógł wykorzystać do końca lutego 2019 roku.

Poniżej prezentujemy Wam Regulamin Konkursu:

  1. Organizatorem Konkursu jest Wydawca portalu www.jeleniakobiet.pl.
  2. Konkurs jest przeznaczony dla fanów-sympatyków profilu portalu www.jeleniakobiet.pl na Facebooku, czyli dla użytkowników FB, którzy lubią profil JeleniaKobiet.pl na Facebooku oraz udostępnią na swoim prywatnym profilu na Facebooku konkursowy post i odpowiedzą na konkursowe pytanie pod konkursowym postem użytkownika FB JeleniaKobiet.pl.
  3. Spośród wszystkich odpowiedzi, Redakcja portalu www.jeleniakobiet.pl wybierze jedną, której autor zostanie nagrodzony jednym podwójnym zaproszeniem na dowolny seans w Kinie Helios w Jeleniej Górze (poza pokazami specjalnymi, festiwalami, maratonami filmowymi oraz seansami Kina Kobiet), które może wykorzystać w terminie od 1 do 28 lutego 2019 roku. Niniejsze zaproszenie nie pokrywa kosztów opłaty okularowej na seanse 3D.
  4. Konkurs rozpoczyna się dnia 30.01.2019 roku o godz. 14.00 i trwa do dnia 1.02.2019 roku do godz. 12.00. Dnia 1.02.2019 roku o godz. 12.00 Redakcja portalu wybierze zwycięską odpowiedź oraz poinformuje pod konkursowym postem Facebook’u, kto został zwycięzcą Konkursu, podając nazwę użytkownika Facebook’a.
  5. Ze zwycięzcą konkursu Redakcja portalu skontaktuje się za pomocą prywatnej wiadomości tekstowej na Facebooku.
  6. Zwycięzca Konkursu obowiązany jest podać swoje imię i nazwisko, w celu pozostawienia w kasie Kina Helios jednego podwójnego zaproszenia, asygnowanego na imię i nazwisko zwycięzcy konkursu. Organizator Konkursu nie będzie udostępniał, przechowywał ani gromadził powyższych danych osobowych zwycięzcy, ani żadnych innych danych osobowych zwycięzcy, po rozstrzygnięciu Konkursu. Podanie danych osobowych w postaci imienia i nazwiska przez zwycięzcę Konkursu, jest dobrowolne i służy jedynie asygnowaniu zwycięskiego zaproszenia do Kina Helios.

Życzymy Wam miłej zabawy i oczywiście zwycięstwa w naszym Konkursie!

Tekst: red.

Foto: google

Top