Jesteś tutaj
Home > Pasja i Biznes > Legalna praca w Berlinie – bezpłatne zakwaterowanie!

Legalna praca w Berlinie – bezpłatne zakwaterowanie!

Od 10 lipca w Berlinie dostępna jest praca wraz z bezpłatnym zakwaterowaniem, oferowanym przez Pracodawcę. Jest to praca dla osób, które jeszcze nie mają zbyt dużego doświadczenia zawodowego. Polega na nakładaniu folii zabezpieczającej i przeciwsłonecznej na oczyszczoną szybę. Przewidywane miesięczne wynagrodzenie to na początek ok. 4 600 zł netto („na rękę”).

Niemiecki pracodawca za pośrednictwem polskiej agencji pośrednictwa pracy oferuje w pełni legalną pracę w Berlinie, wraz z bezpłatnym zakwaterowaniem. Jest to dobra praca dla osób, które jeszcze nie mają zbyt dużego doświaczenia zawodowego, lecz nie chcą pracować w Polsce za dużo niższe stawki.

Szczegóły oferty pracy:

Stanowiska: Monter/Montażysta Szyb.
Zakres obowiązków: Czyszczenie okien/szyb oraz nakładanie folii zabezpieczającej/przeciwsłonecznej

Miejsce pracy: Berlin
Czas pracy: 40 godz. tygodniowo
Stawka:  na początek 9,23 Euro brutto/h
Ok. 1200 Euro miesięcznie na początek „na rękę” (ok. 4600 zł/m-c „na rękę”)

Przewidywana długość umowy: na 18 miesięcy, praca stała

Znajomość języka niemieckiego: komunikatywna
Doświadczenie zawodowe: nie jest wymagane – jeśli nie masz jeszcze zbyt dużych kwalifikacji, ta praca jest dla Ciebie

Wymagane prawo jazdy kat. B i własny samochód

UWAGA – incydentalnie możliwa jest praca na wysokościach, więc jest to oferta dla osób, które nie mają lęku wysokości

Praca od 10 lipca w Berlinie. Legalna, w pełnym wymiarze godzin.
Podpisanie umowy i badania lekarskie – przed wyjazdem z Polski, na terenie Polski

Pracodawca gwarantuje BEZPŁATNE zakwaterowanie na terenie Berlina

CV proszę przysłać na adres: niemcy-praca24@wp.pl

Top