Jesteś tutaj
Home > Kultura > Na co do kina Helios w maju

Na co do kina Helios w maju

Maj w Heliosie zdecydowanie stoi pod znakiem produkcji Marvela. W tym tygodniu możemy jeszcze zobaczyć znakomitą Kapitan Marvel oraz wybrać się na ostatnią cześć Avengersów. W najbliższy piątek ucieszą się też fani horrorów, bo Helios przygotował dla nich Maraton Horrorów z La Lloroną.

Majowa pogoda na razie nas nie rozpieszcza, dlatego w tym tygodniu warto wybrać się do kina Helios. Ci, którzy jeszcze nie widzieli najnowszej produkcji spod znaku Marvela, czym prędzej powinni się wybrać na film pt. Kapitan Marvel. To znakomita, pełna efektów specjalnych historia Carol Danvers, w którą wciela się Brie Larson. W filmie partneruje jej Samuel L. Jackson. Obraz ten jest perfekcyjnie zrealizowany, a efekty specjalne naprawdę robią wrażenie.

Fani Brie Larson oczywiście nie mogą przegapić ostatniej części Avengers. Koniec gry. W finalnej odsłonie spotkamy wszystkie postacie; zobaczymy więc niesfornego Roberta Dawneya Jr. i pozostałych aktorów, którzy stworzyli w Avengersach niezapomniane kreacje.

Ostatnia część Avengersów zdążyła już pobić kilka rekordów frekwencji i oglądalności, jest też uznawana za epickie, pełne rozmachu widowisko, które dla wielu krytyków, przyćmiło nawet Gwiezdne Wojny. Warto się przekonać, czy krytycy mają rację.

Fani silnych wrażeń też nie mogą narzekać. Oprócz wspomnianego Maratonu Horrorów z La Lloroną, mogą także zobaczyć najnowszą odsłonę kultowej powieści Stephena Kinga – Smętarz dla zwierząt z Jasonem Clarkiem i Johnem Lithgowem w rolach głównych.

Na który film macie ochotę się wybrać? Przypominamy, że mamy dla Was bilety w naszym Konkursie! Jak je wygrać? – szczegóły Konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

Top