Jesteś tutaj
Home > Kuchnia > Ona i On w premierze Teatru Maska

Ona i On w premierze Teatru Maska

Za nami premiera Teatru Maska, który funkcjonuje przy Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. Małgorzata Magdeczko-Capote i Krzysztof Rogacewicz doskonale zaprezentowali wachlarz intryg, kokieterii, uwodzicielstwa – przeplatanych dowcipnymi tekstami. Spektakl pt. „Ławeczka” w reż. Krzysztofa Pulkowskiego zebrał świetne opinie i aktorzy obiecują kolejne pokazy.

Krzysztof Rogacewicz (On) i Małgorzata Magdeczko-Capote (Ona) prowadzili swoistą gierkę – kochali się i nienawidzili, wielokrotnie zaskakiwali się nawzajem, ale i publiczność do końca zastanawiała się nad finałowym rozstrzygnięciem starcia dwóch osobowości.

Jak podkreślali aktorzy, wspaniale im się współpracowało podczas prób, a reżyser był wspaniałym dopełnieniem przebojowego zespołu. – Mieliśmy cudowny komfort pracy z mistrzem, wirtuozem, cudownym człowiekiem z wielką kulturą – chwaliła współpracę z K. Pulkowskim – M. Magdeczko-Capote.

Z kolei Krzysztof Rogacewicz przyznaje, że od dawna chciał zabrać się za „Ławeczkę” i w połączeniu z doskonałą aktorką i znakomitym reżyserem, z którym współpracował przy wielokrotnie nagradzanym monodramie „Kontrabasista” – udało się w końcu zrealizować zamierzenia.

Na razie nie ustalono terminów i miejsc kolejnych pokazów „Ławeczki”, ale gdy tylko będą znane – Teatr Maska z pewnością o tym poinformuje.

Top