Jesteś tutaj
Home > Promocje i Konursy > One chudną i pozbywają się swoich chorób!

One chudną i pozbywają się swoich chorób!

To już nasze czwarte spotkanie w ramach warsztatów Latem chudnę zdrowo. Panie minęły już półmetek odchudzania. Nasze rozmowy ujawniły prawdę nt. postu leczniczego dr Dąbrowskiej: on nie tylko odchudza. On przede wszystkim pomaga nam wyleczyć się z naszych chorób i dolegliwości zdrowotnych. Zarówno tych lekkich, ale uciążliwych, jak i tych poważnych, przewlekłych.

 

Warsztaty Latem chudnę zdrowo to nie tylko odchudzanie, wspólne ćwiczenia i wykłady nt. zdrowego odżywiania. Nasze warsztaty to także Grupa Wsparcia. Podczas spotkań rozmawiamy, wymieniamy się swoimi doświadczeniami z dietą dr Dąbrowskiej, rozwiązujemy problemy i pomagamy znaleźć skuteczny sposób na te przeszkody, które pojawiają się w trakcie odchudzania.

Podczas naszego spotkania w sali wykładowej Fundacji „Jagniątków” okazało się, że dolegliwości zdrowotne i choroby, z którymi borykały się na co dzień nasze Panie, zaczynają ustępować. Jedna z Uczestniczek naszych warsztatów pozbyła się uciążliwej alergii. Druga z Pań mogła już zredukować do połowy dawki leków antyalergicznych. Inna z Uczestniczek w trzecim tygodniu stosowania postu leczniczego dr Dąbrowskiej pozbyła się uciążliwej egzemy, a dwa dni temu ustąpił u niej katar sienny. Inna z Pań mogła po raz pierwszy od długiego czasu założyć seksowne, fajne szpilki – ponieważ przestały jej puchnąć nogi :)

Panie z satysfakcją zauważają także ubytek wagi. Jedna z Uczestniczek w tym tygodniu pozbyła się aż 6.2 kg :)

Prawidłowo przeprowadzony post leczniczy dr Dąbrowskiej oczyszcza nasz organizm ze złogów i toksyn oraz wzmacnia nasz system immunologiczny, dzięki czemu choroby i uciążliwe dolegliwości zdrowotne najczęściej znikają. Czasem trzeba przeprowadzić 2-3 pełne cykle postu leczniczego, by np. długo trwająca alergia została przez nasz organizm pokonana.

Renata Zielińska, nasz diet coach, podczas piątkowych warsztatów dużo mówiła o tym, jak przygotować się do wychodzenia z diety dr Dąbrowskiej.  Rozmawiałyśmy także o sposobach zdrowego, naturalnego oczyszczania wątroby, jelit i nerek.

Zrobiłyśmy też nasze pierwsze wspólne zakupy :) Prawie 30 kg leczniczej soli i innych produktów udało nam się kupić w dobrej cenie, w ramach jednej, dużej przesyłki. Dzięki temu zarówno za produkty, jak i za przesyłkę, zapłaciłyśmy taniej. Na wspólne zakupy  w Jeleniej Górze umawiamy się w tej grupie na Facebook’u. Zapraszamy!

Kolejny Sponsor naszych warsztatów, Salon Kosmetyczny Dental & Skin Clinic Espenschied Patrycji Siemek, ufundował dla każdej z naszych Pań voucher na zabieg liftingujący wartości 60 zł oraz voucher uprawniający do 20% zniżki na wybrane zabiegi kosmetyczne. Dziękujemy, wypróbujemy! :)

Relację z naszych poprzednich warsztatowych spotkań możesz znaleźć tutaj i tutaj, a także tutaj. Warto również przeczytać, jak przebiegało odchudzanie Iwony, która rozpoczęła je pod okiem Renaty Zielińskiej tuż po świętach Wielkanocy, a do dziś schudła już prawie 16 kg.

Druga grupa letnia rozpoczyna warsztaty już 20 sierpnia. Panie zainteresowane wspólnym odchudzaniem wszystkie informacje dot. programu znajdą tutaj.

Grupa jesienna rozpocznie odchudzanie 9 września. Zapisy:

Monika – 728  58  73  38

Renata – 696 395 118

Zapraszamy!

Jak widzicie, naszych zdjęć nie retuszujemy i nie lukrujemy rzeczywistości. Wszystkie przychodzimy na nasze spotkania na luzie :) Chcemy także, by Panie miały realny obraz przebiegu naszych warsztatów oraz ich efektów. Gwarantujemy również: będą Panie czuły się na nich komfortowo :)

 

Tekst i foto: Monika Chartmańska

 

 

 

Dodaj komentarz

Top