Jesteś tutaj
Home > Kultura > Podopieczni Jacka Szreniawy mają talent

Podopieczni Jacka Szreniawy mają talent

W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbył się koncert podsumowujący kolejny etap kształcenia muzycznego u boku Jacka Szreniawy – znanego muzyka, kompozytora, aktora i pedagoga. Swoje talenty zaprezentowało 16 uczniów i uczennic z Jeleniej Góry i okolic.

– Zwykle są to dzieci bardzo wrażliwe i mam nadzieję, że pracując z nimi pomagam im tę wrażliwość ukierunkować. Stanięcie na takiej dużej scenie w Jeleniogórskim Centrum Kultury, przy pełnych światłach, zawodowym nagłośnieniu, to często bardzo duży stres dla nich. Pierwsze kroki z kimś, z kim spotykają się na co dzień, są dużo łatwiejsze. Jeśli ktoś z nich będzie chciał to robić zawodowo, myślę że będzie im łatwiej – stwierdził Jacek Szreniawa.

Podczas spotkania w sali widowiskowej JCK uczniowie Szkoły Muzyki Rozrywkowej Jacka Szreniawy prezentowali zarówno talenty wokalne, jak i instrumentalne.

Wystąpili: Aleksandra Postek, Marta Foitzik, Tristan Samulski, Martyna Florczyk, Maja Balawajder, Oliwia Wiśniak, Adam Staworzyński, Jakub Waśko, Zuzanna Maj, Kostek Arcimowicz, Wiktoria Skiba, Wojciech Rybiński, Julia Waśko, Klaudia Kwiecińska, Julia Górecka i Kamil Kramarczuk.

Kolejny koncert prawdopodobnie odbędzie się w czerwcu 2019 r.

Top