Jesteś tutaj
Home > Biznes i Pasja > Praca i edukacja w przyszłości – na targach KPSW

Praca i edukacja w przyszłości – na targach KPSW

Wczoraj (3 kwietnia) w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze odbyła się XI edycja Targów Pracy i Edukacji. W wiosennej edycji nie brakowało kolorów i smaków tej fantastycznej pory roku. Ponadto wiele firm i instytucji prezentowało swoją ofertę.

Dietetyczki przygotowały piękny poczęstunek, nasza fizjoterapia pokazuje różnego rodzaju dynamometry, można zmierzyć swoją siłę, grubość tkanki tłuszczowej. Pielęgniarki mierzą ciśnienie, pokazują jak pobrać krew. Myślę, że jest to ciekawa alternatywa – powiedziała Natalia Niemotko z Biura Karier Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze.

Oferta organizatora targów to oczywiście nie jedyne możliwości, jakie prezentowano na wiosennych targach. Były też lokalne szkoły ponadgimnazjalne, szereg przedsiębiorców, którzy stale poszukują pracowników i instytucje pośredniczące na rynku pracy.

Gościem wydarzenia była Dżoolka – znana blogerka, która opowiadała o tym jak ważny jest wizerunek, podopowiadała jak o niego zadbać. Specjalne studio telewizyjne przygotowali studenci dziennikarstwa, gdzie przeprowadzali wywiady z uczestnikami targów.

Top