Jesteś tutaj
Home > Biznes i Pasja > Praca moją Pasją!!!

Praca moją Pasją!!!

Personalny trener na siłowni, osobista stylistka fryzur, manikiurzystka, dietetyczka, doradca rozwoju osobistego,etc. To ludzie a raczej zawody, z którymi coraz częściej spotykamy się na co dzień. Ludzie je piastujący pomagają nam poprawić wygląd, poczuć się lepiej.

A kim tak naprawdę jest Personal Beauty Consultant czyli Osobisty Doradca Kosmetyczny!?
Dla mnie to przede wszystkim osoba kochająca ludzi, otwarta, dająca każdej potrzebującej tego Kobiecie…Złoty Serwis.
Kompetentna w zakresie pielęgnacji skóry i makijażu, a także potrafiąca pracować indywidualnie z Kobietą tak, aby efekt tej pracy był widoczny w postaci pięknej, zadbanej skóry oraz podkreślającym urodę makijażu. Istotną, i dla mnie ważną cechą tej pracy jest długofalowość. Znajomość nie kończy się zaraz po Spotkaniu Kosmetycznym.
Jeśli tylko Kobieta pragnie kontynuować dobrany przez mnie program pielęgnacyjny, to pracujemy wspólnie nad tym aby wyglądała i czuła się codziennie pięknie.
Bardzo ważnym elementem jest tu wysokojakościowy produkt, który pozwoli uzyskać satysfakcjonujące efekty.
W dzisiejszych czasach Kobiety mają często nadmiar obowiązków, a mało czasu na przesiadywanie w gabinetach kosmetycznych czy przed lusterkiem w łazience.
Rolą Doradcy Kosmetycznego jest więc dobór produktów do rodzaju, wieku czy kondycji skóry, ale także do stylu życia jaki prowadzi Klientka. Liczy się czas i efekt.

Pracuję z Kobietami od ponad 4 lat. Zdaję sobie sprawę jak ważny jest dla każdej nas wizerunek i dobry wygląd. Często jednak Panie rezygnują z tego, myśląc że jest to zarezerwowane dla celebry tek albo Kobiet z wyższych sfer. Moim zadaniem jest więc uświadamianie ich, że każda z nas, niezależnie od tego czym się zajmuje i jaki zawód wykonuje, może wyglądać dobrze i czuć się kobieco.
Często taki stan rzeczy wynika z faktu, że Panie nie znają swojej skóry. Nie wiedzą co powinny używać, aby wyglądała ona pięknie i młodo. Często z rozmowy wynika, że wchodząc do drogerii nie wiedzą co kupić i sięgają po produkty   ad hoc. Nie są świadome tego, że wystarczy naprawdę niewiele.
Właściwe oczyszczenie, nawilżenie i odrobina podkładu potrafią zdziałać cuda.

Uwielbiam na Spotkaniu Kosmetycznym moment, gdy Panie sięgają po lusterko i przyglądają się z niedowierzaniem efektom naszej pracy.
Jak już wspomniałam bardzo ważny jest tu produkt i jego jakość. Moim Partnerem biznesowym na co dzień jest firma kosmetyczna Mary Kay.
Oprócz genialnych produktów do pielęgnacji czy makijażu, posiada ona bogaty wachlarz narzędzi biznesowych, stworzonych po to, aby wspierać nas na każdym etapie działalności jako niezależnego przedsiębiorcę.
Każda Kobieta może zostać Ambasadorką marki i nie tylko stosować produkty ale także zgłębiać wiedzę i zarabiać pieniądze. Polecam taką przygodę wszystkim Paniom, bo nawet jeśli uznają, że nie jest to zajęcie dla nich,
to wiedza jaką zdobędą czy też poznani dzięki spotkaniom kosmetycznym ludzie wniosą ogromną wartość w ich życie.
Mary Kay Ash – twórczyni marki, liderka biznesu. Kobieta dla której ważny był człowiek. Stworzyła firmę dla Kobiet, które pragną od życia więcej. To prosty biznes. Każda Kobieta w dowolnym momencie życia może go rozpocząć i zacząć pisać swoją historię sukcesu. Do niej należy wybór czy będzie to zajęcie dodatkowe, czy, jak w moim przypadku sposób na życie.
Dzięki Mary Kay, jej produktom i możliwościom, mogę łączyć pasję z biznesem. Pracować z Kobietami, upiększać, inspirować do odkrywania własnej kobiecości a jednocześnie zarabiać pieniądze i rozwijać się.
Mając świadomość, że czasy bezpiecznego stałego etatu już nie wrócą, pragnę rozwijać ten kobiecy biznes i wspaniały zawód jakim jest Personalny Doradca Kosmetyczny.

Jeśli zainspirowałam Cię do podjęcia działania w zakresie pielęgnacji, makijażu a może nawet zmiany pracy lub podjęcia dodatkowego zajęcia chętnie się z Tobą spotkam i pokażę z przyjemnością świat Mary Kay.
Spotkanie kosmetyczne jest zawsze bezpłatne.

O swoje pracy opowiedziała nam Katarzyna Kwarta

Foto: Anrad

Top