Jesteś tutaj
Home > Biznes i Pasja > Road2Rio – jak Maja Włoszczowska wywalczyła medal

Road2Rio – jak Maja Włoszczowska wywalczyła medal

Wczoraj (19.12.) w jeleniogórskim kinie Helios odbyły się dwa pokazy specjalne filmu „Road2Rio”, który ukazywał kulisy przygotowań Mai Włoszczowskiej do walki o medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Pokazowi towarzyszyło spotkanie i rozmowa z Mają Włoszczowską.

Jeleniogórskie kino Helios wypełnione było po brzegi podczas specjalnego pokazu filmu „Road2Rio”. Fani kolarstwa górskiegi i kibice Mai Włoszczowskiej bardzo licznie przybyli na prezentację filmu, który przedstawiał kulisy przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Rio, podczas których Maja Włoszczowska wywalczyła srebrny medal. Gości pokazu powitała Monika Kołosowska, dyrektor kina Helios w Jeleniej Górze.

Podczas pokazu specjalnego atrakcji nie brakowało. Można było porozmawiać z Mają Włoszczowską, spytać ją o szczegóły techniczne, można było podziwiać rower, na którym srebrna medalistka z Rio wywalczyła swój medal.

Maja odpowiadała również na pytania, które zadali jej internauci oraz pytania, które zadawali uczestnicy pokazu. Dla nich Maja Włoszczowska przygotowała niespodzianki: sportowe upominki.

Film „Road2Rio” będzie można obejrzeć w wybranych kinach największych miast w Polsce.

 

 

Tekst i foto: Monika Chartmańska

Dodaj komentarz

Top