Jesteś tutaj
Home > Karkonosze - Atrakcje > W poniedziałek idziemy na „Grę o Tron”!

W poniedziałek idziemy na „Grę o Tron”!

Już w najbliższy poniedziałek 15 kwietnia w kinie Helios fanów serialu Gra o tron czeka nie lada gratka. Będzie można obejrzeć pierwszy odcinek finałowej serii serialu. Mamy dla Was zaproszenia!

Jeleniogórskie kino Helios zaprasza Was na absolutnie wyjątkowe wydarzenie. W najbliższy poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 19:00, wyświetlony zostanie pierwszy odcinek finałowego sezonu serialu „Gra o tron” na specjalnych, bezpłatnych pokazach. Seanse zostaną poprzedzone emisją ostatniego odcinka siódmego sezonu znakomitego serialu HBO.

Ekranizacja bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina ma już status kultowej produkcji. Bijący rekordy popularności serial fantasy to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. Pożądanie, intrygi oraz siły nadprzyrodzone wstrząsają od lat czterema stronami Westeros. Teraz rozegra się ostateczna walka o Żelazny Tron!

Fanom jednego z najlepszych seriali wszech czasów, podczas pokazu premierowego odcinka ósmego sezonu na dużym ekranie Helios przypomni losy bohaterów Siedmiu Królestw, wyświetlając także finałowy odcinek siódmego sezonu.

Życzymy Wam wspaniałej zabawy z bohaterami serialu i… do zobaczenia na seansie w Kinie Helios!

Top