Jesteś tutaj
Home > W wolnej chwili > Znany irydolog z wykładem w Jeleniej Górze

Znany irydolog z wykładem w Jeleniej Górze

Już w najbliższą środę (16.11.) w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze będzie można bezpłatnie wysłuchać wykładu znanego i cenionego w Polsce i zagranicą irydologa, Andrzeja Podlasina. Wykład rozpocznie się o godz. 17.00. Będzie dotyczył nie tylko irydologii, ale również homeopatii.

Irydologia zajmuje się kompleksową oceną stanu zdrowia człowieka na podstawie wyglądu tęczówki oka. Badanie odbywa się za pomocą specjalistycznej lampy szczelinowej. Irydologia umożliwia wczesne wykrycie wielu choród i zaburzeń pracy narządów wewnętrznych.

Z homeopatią wiąże się wiele kontrowersji. To odmiana medycyny niekonwencjonalnej, zaproponowana po raz pierwszy w 1796 przez niemieckiego lekarza Samuela Hahnemanna. O tym, czy i jak homeopatia może nam pomóc oraz o tajnikach irydologii opowie Andrzej Podlasin, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich irydologów, homeo- i naturoterapeuta.

Andrzej Podlasin jest prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej. Jest również założycielem i kanclerzem Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej w Dąbrowie Górniczej. Szkoła ta jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie, ma akredytację prestiżowego The Center for Homeopatic Education w Londynie – centrum, w którym leczy się także królowa Elżbieta II. Ukończenie polskiej Akademii Medycyny Komplementarnej jest równoważne z otrzymaniem licencjatu londyńskiej uczelni.

Wykład Andrzeja Podlasina odbędzie się w najbliższą środę 16 listopada o godz. 17.00 w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze. Wstęp na wykład jest bezpłatny. Istnieje także możliwość umówienia się na konsultację irydologiczną. Andrzej Podlasin przebada w Jeleniej Górze tylko 30 osób. Na badanie pozostało tylko kilka ostatnich miejsc.

Informacje dot. badania irydologicznego można uzyskać pod nr. tel.: 607 685 915.

Wykład Andrzeja Podlasina objęły patronatem medialnym następujące portale: www.jeleniakobiet.pl, www.jelonka.com, www.24jgora.pl, www.24.wroclaw.pl i www.24.walbrzych.pl.

Zapraszamy!

 

Tekst: Monika Chartmańska

Foto: org.

andrzej-podlasin-wyklad

Top